شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 23

713 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس ١٢٦متر بسعر شقه باطلاله مفتوحه على ليك

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر شقة غرفتين ف تاج سيتي التجمع

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٥٦٨ جنيه

    تاج سيتي ليك بارك 62متر دور ثالث تكملة اقساط

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه استلام فورى متشطبه بالتكيفات باقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه للبيع فى احسن موقع ب ليك بارك فيو بو

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالمطبخ بسعر لقطه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه خاصه للبيع فى تاج سيتى-ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50% شقه امام مطار القاهره بفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 3غرف ((بنصف الثمن ))فى تاج سيتى امام مطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م في تاج سيتي دور اول تكملة اقساط

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م بالقرب من كافه الخدمات تاج سيتي

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاچ سيتي – Lake Park 63m

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو للبيع ف تاج سيتي بجوار المطار-مقدم 260K

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في تاج سيتي اورجامي 80م

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن ع الجولف مباشرة امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه دابل فيو امام مطار القاهرة ع السويس

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Taj City موقع استراتيجي في التجمع

    Key Point for real estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 360الف شقه ارضى بجاردن امام مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 207م فـ قلب التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤١م للبيع | بحري | تشطيب كامل | تاج سيتي

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع