شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 15

711 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل 70متر فوري في تاچ على فيو مفتوح وبحيره

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت حجز و تعاقد للبيع ف تاج سيتي التجمع-مقدم 580K

    Closer logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 75م للبيع في تاج ستي بفيو على لاند سكيب

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز مع روف بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف في تاج ستي استلام فوري

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في تاج سيتي ارضي استلام فوري

    Trends Real Estate Egypt logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف 4.1M كاش | خصم 54% لفترة محدودة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ف تاج سيتي بسعرلقطة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٢٬٢٢٠ جنيه

    ‎ستوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي ليك بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة فيو Landscape مقدم535الفVIPلوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي ليك بارك استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ٢ غرفة جاهزة للاستلام Taj City

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة 131م + جاردن 131م بفيو تحفة على جاردن

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع فى Origami Taj City

    Utopia logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة لوفت دوبلكس بموقع مميز مرحلة Clubside

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف بجاردن على طريق السويس بمقدم 525 الف فقط

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% امتلك شقة 114م امام مطار القاهرة مباشرة

    Closer logo image

2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف 115م بخصم 50% بفيو golfو Double height

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز جدا مع حديقة .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو ب لوكيشن مميز جدا في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو غرفة واحدة بجاردن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع