شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 22

713 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف متشطبة في تاج سيتي جاهزة للسكن

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين موقع وفيو مميز جاهزة للسكن استلام فوري

    ERE logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –Taj City | Park Residents، التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع/تاج سيتى/ استلام فورى

    Home Destination logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - استلام فوري - بمقدم 10% علي 10س

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كاش استلام فورى بتاج سيتي 2غرف و2حمام

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فورى دور متكرر فيو لانداسكيب و ليك

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استلم فورى و فيو مفتوح و دور متكرر

    ERE logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي باقل سعر

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة جاردن كبيرة وإحساس الفيلات في تاچ سي

    ERE logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف ف تاج سيتي بمقدم 700 الف

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمارك في استوديو جاهز للاستلام في تاج سيتي

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ليك بارك - تاج سيتي الدور

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨٣٬٨٣٨ جنيه

    شقة في موقع مميز بسعر رائع 2 غرفة نوم ماستر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي استلام فوري متشطبه بالكامل بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في تاج سيتي للبيع بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بسعر لقطه بمقدم واقساط -تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب القاهره الجديده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ارضي بجاردين في Taj City متشبطه بلكامل

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم تقدر تشتري شقه في تاج سيتي بالتجمع

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى كمبوند تاج سيتى بالتقسيط على 12سنة

    Closer logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو امام مطار القاهرة للبيع ب0% مقدم

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في تاج سيتي بسعر مميز

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع