شقق 145 متر للبيع في الغردقة, صفحة 4

9,975 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م بإطلالة بانورامية ومساحات واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٢٥٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 85 م بعائد ثابت واستثمار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة واحدة 60 م في قلب حي الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 104 م في الأحياء بجوار البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٣٣٬٧٥٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 135 م واستمتع بحياة راقية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بفيو مفتوح - متشطب بالكامل بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بجاردن خاصه - تشطيب كامل - 15% مقدم

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه متشطب بفيو علي ال Pool - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلالة مميزة ع البحر واللاجون في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك الان شقه متشطبة بموقع مميز ف الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في لوكيشن مميز مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 140م مرايا الجونة اطلالة مباشرة ع بول

    مارينا الجنوبى, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٨ جنيه

    شقة 2 غرفة بحديقة وحمام سباحة | فيراندا بمقدم 15%

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمام فندق صن رايز | بفيو لاجون

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٩٬١٠٠ جنيه

    في قلب الكوثر | ستوديو في مارك ريزورت قسط 30 شهر

    متصدر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 2 غرف على البحر | لافاندا بيتش

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | كفر داونتاون

    Good Vibe Homes logo image

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | 1 غرفة فيو الممشى قسط 5 سنين

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    على حمام السباحة مباشرة | ستوديو جاهز قسط سنتين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصاله بالانتر بالغردقه بالتقسيط علي سنتين

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة