شقق 145 متر للبيع في الغردقة, صفحة 5

9,975 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٤٬٩٤٠ جنيه

    على البحر مباشرة | ستوديو فيو بحر وقسط على 4 سنين

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقه للبيع مقدم 400 الف فقط تقسيط لـ4سنوات عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر بالاحياء|منتجع اورو بييتش

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٤٬٩٣٤ جنيه

    المساحة: 73 م² – الدور الثالث – إطلالة على POOL

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 20%ستوريا دل ماري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    تقسيط حتي 4 سنين ستوديو – ORO Beach

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    في الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه قسط 30 شهر

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر بأقل سعر على اطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين للبيع في الكمبوند الإيطالي الجونة

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بمجاويش | ستوديو 57م بمقدم 30%

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٤٬٤٦٧ جنيه

    1 BR Apartment with sea view in prime community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠١٬٥٢٧ جنيه

    استثمار بـ 0% مقدم | 2 غرفة بجاردن في سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • لا مير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 40
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لا مير ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٦٤٬٠٤٨ جنيه

    Luxury apartment 2 BR with sea view and garden

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بإطلالة بول فيو في أورورا بالاس

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury 2 BR Apartment with premium sea views

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٩٬٢٦١ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بروف خاص وإطلالة بحرية، المرحلة 3

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 2 BR Apartment with Lagoon view

    Beyoot logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٧٬٥٢٥ جنيه

    Bay view apartment in prime waterfront community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 1 BR Apartment with sea view in azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو49م_استلام فوري_تشطيب كامل_امام فندق صن رايز

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | ستوديو في ريفا ريزورت بالقسط

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    استوديو, 1 - 2 غرفة