أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 13

2,560 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بارك في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع موقع مميز جدافي ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا لقطة باقل من سعر السوق لوكيشن مميز و بحري

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا على اعلي مستو - استلام فوري - بحري

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك ريسيل

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت استلم فورا اي فيلا بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف لاجون فيو في اي سيتي اكتوبر اول مرحلة

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقه خاصه 70م استلام فوري موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر وتسليم فوري! -بحديقه - تطل علي الممشي

    Housey logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز في ماونتن فيو - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افل سعر اي فيلا بالرووف للبيع بالفرش افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسبح - احسن سعر - رووف مفتوح كبير

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بسعر مميز ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    DMG logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف تربليكس بأقل سعر في الماركت

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بيع في كمبوند ماونتن فيو -اكتوبر بارك

    DMG logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف 235 + 60م روف بحري موقع متميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا روف في ماونتن فيو - استلام فوري

    متصدر

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق موقع مميز اي فيلا رووف ٣٠٥ كورنر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخرة - جاكوزي - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقة استلام فوري - بموقع مميزسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية تامة - اقل من سعر السوق - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي ڤيلا سكاي جاردن فيو لاجون جاهزة للسكن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن باقل سعر- متشطبة بالمطبخ - علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٨ جنيه/متر مربع