أي فيلا للبيع في مصر

2,532 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن Type A كورنر 280م استلام فوري ريسيل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا جاردن240م باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه اي فيلا رووف كورنر في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر أي فيلا ارضي بحديقه في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر أي فيلا ارضي بحديقه في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن ميدل للبيع في ماونتين فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن ميدل للبيع في ماونتين فيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا تشطيب فاخر للبيع في ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ١٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا اوبن ڤيو استلام فوري في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر بسعر لقطه مع اقساط حتى 2030

    Gaby's Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا روف في ماونتن فيو هايد بارك

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز وارخص اي فيلا متشطبه باميز فيو في الكومباند

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطب فخم جدا و باقل سعر و فيو مميز

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa Roof Type B للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa Roof للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا في الكمبوند بفيو مميز

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة بإطلالة مميزة ورووف خاص جاهز للسكن

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    iVilla Roof فاخرة في MVHP بإطلالة مميزة

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إي فيلا للبيع بتشطيب كامل وتكييفات في ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ٩٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا اقل من الماركت بعرض مميز

    متصدر

    Roots Development logo image

4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٨٧٧٬٧١٠ جنيه

    للبيع آي فيلا فاخرة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا جاردن دايركت ڤيو لاجون اقل سعر في الماركت

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا فاخرة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٤١٨٬٧٨٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر فيو البول ولاند سكيب بسعر خاص

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٧ جنيه/متر مربع