بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 87

2,525 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٧٦ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٦ متر مربع

    ٢٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز في سوان ليك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحة وجاردن مثمرة للبيع الطلائع

    Better Estate Investment logo image

    الطلائع, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    6

    7+

    ١٬٣٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أب تاون كايرو - أول صف جولف

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لارج فيلا للبيع في سوديك فيليت

    Elshams Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمه للبيع في ارابيلا

    Premises logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | توين هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 435م داره جاردنز فيو مميز مفروشة

    Abrag 2 logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخره للبيع فى مدينتى نموذج c

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره بأميز سعر للبيع في سوديك فيليت

    Elshams Real Estate logo image

6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ( 350 م + 405 م ) , كمبوند صوار

    Wealth Platinum logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه للبيع في هايد بارك موقع متميز

    Premises logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا في فيليت استلام فوري باقل سعرفيليت

    Premises logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨٠٥ متر مربع

    ٤٠٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٨٠٦ متر مربع

    ٤٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزا | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا - 720 م - الدور علي شقتين قابل للتعديل علي 3

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٤١٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة "سوبر لوكس" للبيع - الرحاب هيلز (

    Better Estate Investment logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف تشطيب رائع للبيع في مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة كمبوند جراند هايتس بحمام سباحه

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في المعادي بفيو مفتوح

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع