بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 85

2,525 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا صف أول جول

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا صف أول جول

    Flip logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحمام سباحة للبيع في رويال سي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في كينجز رينج – نيو جيز

    Flip logo image

6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لبيع في بالم هيلز قطامية PK1 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن – بالم هيلز --فيلا 6 غرف

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحمام سباحة للبيع في رويال سي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الصف الأول من الجولف مع إطلال

    Flip logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ١٠٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة406م فيو حمام سباحه-مقدم2مليون او كاش24

    Property Hills... logo image

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع صف أول بحر في مراسي صافي

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٥٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال16.800.000 لفيلا 600متر استلام فوري باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند فيلات فورى متشطب فيو حمامات سباحة بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني في سول – أقل اوفر – إطلالة بحر كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٥٣ متر مربع

    ٣٧٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بدون مقدم بالتقسيط على 12 سنة

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة 6 غرف فى عرض مميز من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٠٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ديار اركو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الجبيل بموقع مميز مع مسبح

    Flip logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف مع بدروم في ديستريكت ون

    Flip logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة مراسي بلانكا صف أول لاجون

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٧٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة406م فيو حمام سباحه-مقدم2مليون او كاش24

    Property Hills... logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ٤٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في Golf Extension

    Flip logo image

6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٨٣٬٣٩٧ جنيه/متر مربع