بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 58

2,525 عقارات أخرى
  • 3

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 540م كمبوند بالم فيلا(موقع مميز)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا متشطبة للبيع في التجمع تقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة في مراسي – فخامة واستثمار قوي

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون دابل فيو لاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ١٦٣٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند قطاميه ديونز

    KAMF logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز قطامية نصف تشطيب

    KAMF logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة بحمام سباحة خاص في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه علي المفتاح متشطبه في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون ببيزمنت على البوكيت الرئيسي مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١١٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع | الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف بحر للبيع في مارينا 5 – لسان الوزراء

مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-6غرف

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٤٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330م استلام فوري في التجمع بالتقسيط ع 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني على الجولف في قطامية ديونز

    Experts Home logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة فيلا بمرسى وحمام سباحة وإطلالة بحر

مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في سوديك فيليت موقع مميز تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا منفصلة 235م متشطب باالمطبخ والتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في بلايا سي شيل و بحرى و سعر مش موجود

    Badr Homes logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥١٦ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مميزة في اليجريا 522.5 موقع مميزمفروش بالكامل

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٢ متر مربع

    ٢٨٧٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القطامية PK1

    KAMF logo image

6

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية موقع مميز

    KAMF logo image

6

    6

    ٥٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بالنرجس فيلات 950م |

    Emerald Estates - Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى و ارخص فيلا على البحر فى تلال تشطيب خمس نجوم

    Badr Homes logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع