بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 17

2,513 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٩٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع ممبز للبيع باقساط بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة والاجهزه للبيع كمبوند جبيل

    Brokers Hub logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قصر فاخرة استلام فوري في هايد بارك نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة تايب B بالم هيلز مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 6 غرف للبيع استلام فوري - لافيستا سيتي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز ع لاجون مُباشرةً للبيع بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٧ متر مربع

    ٢٦٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند ميفيدا التجمع الخامس

    Dream Homes Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر لقطه للبيع في كايرو فيستفال سيتي

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٦٣٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كييفا صبور على وصلة دهشور

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره وسعر قليل بفيو علي اللاجون مباشره

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى بقسط خدمات وادارة هايد بارك بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوارجولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والأجهزه بحمام سباحة - النرجس فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع واصف غالي باشا, النرجس 4, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز صف أول على الجولف

    KAMF logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد | أب تاون كايرو | تيرينسيا | جولف

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٦ متر مربع

    ٤٩٤٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فى ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مميزه في نوفيلا أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في برايت سيتي بحمام سباحه بسعر لقطة

    KAMF logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض ١٠٠٠متر و مباني ٨٠٠متر احسن سعر فيلا موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف اول ع لاجون للبيع متشطبة بالكامل سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٧ متر مربع

    ٢١٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون فيلا 5غرف واجهه بحري مراسي اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ١٦٩٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بآقل سعر فيلا نموذج A للبيع بنور بآوفر تجاري ٥٩٠م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في ذا استيتس في زايد امام بيفرلي هيلز

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مفروشة للبيع مع مسبح في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع