بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 16

2,519 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امكانية دفع نصف المبلغ و الباقي علي سنة اكبر مباني

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل بحمام سباحة خاص إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (ارضي+اول+بنتهاوس+روف+جاردن+pool)باقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول بحر اقرب استلام فى العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    6

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كورنر فيو مميز بافضل سعر في الماركت

    RE/MAX Everest logo image

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في ازار استلام فوري بأقل سعر اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص على الجولف مباشرة في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا للبيع في فيليت سوديك أرض 660 متر بيزمنت

    The Broker EG logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع 309 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750 متر متشطبة فيو مميز على ليك و لاند سكيب

    MD Signature logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢١٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرى670م متشطبة بحمام سباحة خاص موقع مميز جدا

    MD Signature logo image

6

    7

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٨٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه بالكامل صف اول للبحر بسداد مرن !

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة

    The Broker EG logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك بتشطيب فاخر للبيع في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه امتلك فيلا منفصله في افضل موقع 601 متر

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠١ متر مربع

    ١٣٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله كبيره للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر مميز - فيلا 550م في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب ٤٤٠ متر جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمة صف اول على الجولف بموقع مميز جدا

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج 3 للبيع بموقع مميز جداا ف قلب ذا كراون

    The Way logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٤١٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مدينتي نموذجBارض ضخمه علي اوسع اطلاله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في هايد بارك استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع ممبز للبيع باقساط بسول

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع