بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 15

2,519 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى بقسط خدمات وادارة هايد بارك بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف موقع متميز جداً و بأقل من سعر السوق

    Premises logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - مارينا 5 - الساحل - صف اول علي البحر

    Osoul Misr logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل - فيلا مستقله في ريحانه - امام مول مصر

    Gate real estate marketing logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا كراون – تقسيط 4 سنوات – إطلالة مم

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع لاجون للبيع مفروشة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧١٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مراسي Veneto فيو مميز

    The Broker EG logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بغرب سوميد سوبرلوكس

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري 575 متر ريسيل 6 غرف

    Property Hills  One logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه فاخره للبيع بكمبوند هايد بارك

    I-Zone logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أو ويست – كورنر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح على اللاجون

    Remax Professional. logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٣٢٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا متشطبة بالتكيفات في اليجريا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع في مدينتي نموذج [ E ] في Vg2

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدا للبيع في هايد بارك موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع فى ميفيدا بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ميفيدا باقل من سعر الماركت

    Conquer Properties logo image

6

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٧٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى هايد بارك بحمام سباحه خاص

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 597م استلام سنتين بقسط علي 10 سنين

    S signature logo image

    زا 101, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٥٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببيزمنت استلام فورى للبيع فى جولف اكستنشن

    Mrkt Shake logo image

6

    6

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٢١٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6غرف باجمل فيو \ميفيدا بأقل سعرفي السوق

    Fortune Real Estate logo image

6

    6

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفيلا 6 غرف استلام فوري موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف كمبوند هايد بارك كلستر2 باقل سعر

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في كمبوند او ويست

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٦٤ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع