بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 14

2,556 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض ١٠٠٠متر و مباني ٨٠٠متر احسن سعر فيلا موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف اول ع لاجون للبيع متشطبة بالكامل سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٧ متر مربع

    ٢١٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون فيلا 5غرف واجهه بحري مراسي اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٣١ متر مربع

    ١٦٩٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بآقل سعر فيلا نموذج A للبيع بنور بآوفر تجاري ٥٩٠م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في ذا استيتس في زايد امام بيفرلي هيلز

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ١١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مفروشة للبيع مع مسبح في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في الباتيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بموقهع متميز و باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في The Crown Palm Hills

    I-Move logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٣١ متر مربع

    ٧٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة و الجولف فيو مفتوح بحري في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه على شارع رئيسي – موقع مميز جداً.

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في القطامية هيلز– تشطيب وفرش فاخر

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز استلام فوري بالفرش في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في هاسيندا باي صف تاني بحر

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٨٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Twin House للبيع 402م برج العرب

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    6

    5

    ٦١١ متر مربع

    ٢٦٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول بحر للبيع في هاسيندا باي

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تكملة اقساط بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٤٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | فيليت سوديك | لارج فيلا مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جراند هايتس

    I-Move logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع بسعر مميز في كمبوند ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف بحمام سباحه باقل سعرفي الشيخ زايد ع12سنه

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قلب الشيخ زايد موقع مميز بعد 7د من هايبر

    Gate real estate marketing logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري للبيع في جراند هايتس

    I-Move logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي B تطل علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في القطامية هيلز– تشطيب وفرش فاخر

6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع