بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 3

11,398 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٢٬٨٨٠ جنيه

    لاول مره مقدم3% فيلاVIP ارضي+اول+روف فيو خيالي100%

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس ف ريفرز نيوزايد استلام سنة

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية كاملة وموقع مميز في قلب لا فيستا سيتي

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استاند اللون ف السوق باميز لوكيشن بالمشروع

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية كاملة وتشطيب فاخر في أفضل لوكيشن

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٣٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا LV بأكبر لاند في التايب وتقسيط حتى 2030

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بخصم للكاش30% بالتقسيط من سعاده

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا ريسيل لوكيشن مميز متشطبة في زد التجمع

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم توين هاوس دايركت ع البارك في روايه قسط ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري ليك ويست ع وصلة دهشور دايركت

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 10%_اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا( ارضي + اول + روف + جاردن )باقساط مُريحة جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة لوكيشن مميز استلام فوري اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ريسيل 240م برايم لوكيشن باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون للبيع مرخصة استلام فوري + جاردن

    Inspire Homes logo image

    الزهور, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٦٩٥٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن fully finished + قسط 10 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - أمواج الساحل الشمالي صف أول

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - أمواج الساحل الشمالي صف أول

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندلون استلام فوري بفيو مميز لافيستا سيتي

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 221م صف اول بفيو خيالي علي البحر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ١١٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بسعر شقة للبيع في هليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مساحه كبيره بمقدم و اقساط في بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ف بادية بالم هيلز اقل سعر وبمقدم١.٥%

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله في الربوة تشطيب كامل

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة