بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 5

1,371 عقارات أخرى
  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت - سكاي كوندوز (Sky Condos)

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت - سكاي كوندوز (Sky Condos)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز-الاستلام فوري -التشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166 متر استلام فوري في Fifth Square –المراسم

    Selection Code logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس بحري فيو الكلوب هاوس في فيليت

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثاني وثالث وروف متصالح بالكامل 2 باكية في الجراج

    Selective logo image

    شارع رقم 17, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت - سكاي كوندوز (Sky Condos)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في روك ايدين

    Smart Assets Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس في جويا فيو الشيخ زايد استلام فوري

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى بينتهاوس للبيع - كازا بيفرلي هيلز - زايد

    Osoul Misr logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,ستيلا لوكيشن

    4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى +برايفتPool قسط كواتر 900 ألف كاش15م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى +برايفتPool قسط كواتر 900 ألف كاش15م

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى +برايفتPool قسط كواتر 900 ألف كاش15م

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس على لاندسكيب كبير و بأقل مقدم استلام فورى

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس استلام فورى بحمام سباحة خاص-فيو ليك

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنت هاوس للبيع متشطب بالكامل بالتكييفات

    Master Key logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر بنتهاوس في كمبوند بلوم فيلدز 300 مت

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ممشى فيستا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف متشطبه+Acs بالشيخ زايد مقدم3م بسعر21م

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر في باتيو أورو لافيستا

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع