بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2

1,368 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالمطبخ والتكيفات للبيع في فيليت

    Experts Home logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو على لاند سكيب للبيع فى كمبوند فيليت

    SKEEP logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٠٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع | زايد ديونز اقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٩٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع سي فيو وعلي اللاجون في تلال الساحل

    Rokn Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: بنتهاوس فاخر ومفروش بالكامل في ليك فيو

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع في زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر استلام فوري برووف و تراس كبير سعر خاص

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - جاكاراندا فيو بنتهاوس فريدة من نوعه

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز للبيع بدون اوفر وباقساط حتى2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس برووف متشطب للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع فى لافيستا الساحل الشمالي

    Beltone logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز مباشرةً علي النادي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في كيان – فيو مفتوح على الكلوب هاوس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فريد في سوان ليك ريزيدنس - إيريس 1

    Property Network logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣١٠٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة على الاهرامات كمبوند سيتى فيو

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس بحمام سباحة و مساحة كبيرة فى موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل ريسيل باقل سعر للبيع فالسوق

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬١٠٢٬٧٣٥ جنيه

    بنتهاوس 277م متشطب فيو مفتوح استلام فورى بأقساط

    East wing logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٨٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس تراس كبير تشطيب كامل تكيفات ومطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٤٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مراسي مارينا مباشر فرش فاخر بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت - سكاي كوندوز (Sky Condos)

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٠٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٩٤ جنيه/متر مربع