عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 41

80,052 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل و بالتكيفات في بارك فيو

    Do estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة مباشرة على البحر فيو لاند سكيب بكامل الف

    Selective logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروشة بالكامل بتشطيب مميز مع مدخل مباشر على المحو

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف استلام فوري دبل فيو تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • مون هيلز ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sakan Group For Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مون هيلز 3

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • جازورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦٧٬٧٨٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة