شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 995

52,272 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 215متر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع – تاج سيتي | Clubside

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا- سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى موقع مميز بحرى بالكامل و مقدم و تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع في مدينتي بسعر لقطه امام الخدمات

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتى B12 مساحه 200 متر .

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالتكيفات استلام فوري بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع بستهلات استلام فوري علي الجولف القديم

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٨٤٨٬٨٨٨ جنيه

    شقه صف اول علي اللاجون متشطبه بمقدم 5% علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 209م نص تشطيب ، فالنسيا،القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بالمطبخ والتكيفات-ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز تشطيب كامل في زايد ديونز

    Brokers Hub logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة خلف مول العرب بفيو مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه ريسيل في اب تاون كايرو اعمار

    ERE Investments logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بفيو لاند سكيب ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع( كمبوند فيليت) شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٥٦٨٬٠٥٠ جنيه

    استلم فورا شقةبجاردن باميز لوكيشن بفيو الاهرامات

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر مميزة كمبوند جرين 5 مباني ادريس

    Best Deal For Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بأقل سعر واميز موقع للبيع في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م واجهه وسط بأفضل مناطق حدائق الأهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ومتشطبه في البنفسج عمارات

    ABAZA for real estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقيه للبيع في كايرو فيستفال سيتي موقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٤٧٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع بأقل سعر

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع