شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 996

52,272 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235م كمبوند بيت الوطن الأساسي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كورنر بمقدم 100 الف فقط بتقسيط 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع في كيان خلف مول العرب

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هايد بارك ريزدنس 221 م , استلام فورى

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع بكمباوند بافاريا تاون تشطيب كامل

    Ring Road Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالبنفسج عمارات التجمع الاول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بتقسيط 10 سنين و مقدم 100 الف فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قلب الدقي – شارع مصدق

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م الشيخ زايد - القاهرة بجوار Cairo G

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م كمبوند زايد 200 الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب موقع مميز فيو لاندسكيب و نافوره

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف استلام فوري أمام كمبوند Riviera heights

    New Avenue Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكتوبر بلازا - سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه First Use للبيع في ميفيدا -باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - تطل علي حمام السباحه - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري شقه مطله على لاجون بمقدم 100 الف !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كورنر مباشره على لاجون بمقدم 100 الف !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٨٠٦ جنيه/متر مربع