شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 991

52,272 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك الجديد بعيد عن الزحمة في فالوري

    Inspire Homes logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي حديقه كبيرة 250 متر متشطبة في ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون الجولدن سكوير

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٦٬٢٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن للبيع ف مراسي الغردقة فيو بانوراما

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مشطبه بالكامل في زايد ديونز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في شيراتون مصر الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بكمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم 1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من اجورا مول ودقيقتين من سوديك ايست تاون

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوّض في قلب مدينتي

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في Fifth Square – استلام فوري

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف فيلييت شقة ب حديقة فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري شقة متشطبة بالتكييفات+المطبخ شيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر بحري ريسيل متشطبة في بالم هيلز 171م

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع هايد بارك جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عنوان للذوق الرفيع – شقة فاخرة بإطلالة مفتوحة

    MA Ville logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنور123م2 تقسيط13سنة تطل على وايد جـاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في مدينتي استلام خلال 6 شهور ارضي بحديقة 106-60 G

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن اقل سعر شقة ريسيل في vye سوديك 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م الحي الثالث- المجاوره الثالثه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع