شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 683

51,972 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزه للسكن - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس موقع مميز جانب ساوث بارك

    Eureka Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري Finished فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام ماوتن فيو استلام فوري كاش

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحري للبيع بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٩٣٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة شقة للبيع في كومباوند البروچ - مرحلة كورت يارد

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع