شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2072

51,967 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م مصطفي كامل ابراج كيروسيز

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع فيكتور ايمانويل الثالث, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بالتقسيط لوكيشن مميز بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بالتقسيط على 36 شهر بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وابور المياه شارع باستور

    B-connect Real Estate logo image

    شارع باستور, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كفر عبده شارع امير البحار

    B-connect Real Estate logo image

    شارع أمير البحار حمدى الديب, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع احمد ماهر - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه135م تشطيب سوبر لوكس بتقسيم خطاب بسعر مميز

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع رسيبنش كبير امام محطه LRT دقيقتين للشروق

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند اشراقه 6 اكتوبر

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م سموحة (متفرع من ش فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥١٩٬٤١١ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سموحة شارع ذكى رجب خطوات لفوزى معاذ

    RCR for real estate logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير شقه ارضى بحديقه رائعه موقع وسعر متميز

    ElGammal real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك واستلم فورا فى جنوب الاحياء 5د من MSA

    B2C Real Estate Marketing logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 400 متر المعادي القديمة (السرايات)

    Remax Style logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى مناطق ستانلى خطوات من البحر .

    شارع ابراهيم حلمي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مكرم عبيد 180 متر 3 نوم 2 حمام

    Smart Move For Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالحي الاول بجوار نادي وادي دجله مباشره

    El Nasr for Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه جانبية

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 224م في شارع قناه السويس الرئيس

    شارع قناة السويس, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوران شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنصوره قناة السويس رئيسي واجهه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع قناة السويس, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة للبيع في حي الهضبة

    ROI For Real Estate logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع جيهان السادات - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م خطوات من بوابه الجامعه الجلاء ببرج مميز

    شارع جيهان السادات, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع