شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2017

52,363 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م محرم بك ( ش جرين )

    Inspire Homes logo image

    شارع جرين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م سيدي بشر (متفرع من ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس الشمالية

    Q VISION logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٨٥٬٠٦٦ جنيه

    شقه 167متر اجمالي عقده قديم 2023 في بي 14مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بأرقى كمبوند فى لافيستا كمبوند - PATIO

    CBE New Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري النرجس الجديده بجوار الجامعه الالمانيه

    Al-Bahrawy Developments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للشراء – شقة سوبر لوكس في قلب مدينة

    Better Estate Investment logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بفيو مفتوح علي نادي سموحه وتسهيلات 6 سنوات

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي وباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 متر باقل سعر بمنطقه بيت الوطن مميزه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن العبور الجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٠٩ متر اجمالي عقده قديم 2023 في بي ١٤ مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام بفيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي وباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول لوكيشن ممتاز بتشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – عمارات السراج – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي علي اطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند لاروز 2شقة

    Q VISION logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مرخصة شامل دواليب

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند باركس بسعر مغري

    Abrag Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع