شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2013

52,363 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والأجهزة قسط سنتين بمقدم مليون

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    راس البر, راس البر, دمياط

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر رائعه بكمبوند جاردينيا 2 مدينه العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م , ترام الوزارة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بسعر 25 الف للمتر كمبوند sol in

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م - محرم بك - الرصافة

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الشيخ زايد الحي السابع 160 متر

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188 م , شارع جمال عبدالناصر, العصافرة

    Wealth Platinum logo image

    طريق جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٢٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند جراند سيتي

    Q VISION logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة داخل كمبوند

    Hope Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230 م سيدي بشر (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بكمبوند دجلة بالمز 6 اكتوبر

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى شارع 199، دجلة المعادي

    Q VISION logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205 م وابور المياة (ش جلال الدين الدسوقي

    RE/MAX Avalon logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام نادى وادى دجله

    Q VISION logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب بكمبوند بروميناد التجمع الخامس

    El Marwa For Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاثة غرف 160 متر فى لافينير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م , شارع سلمان الفارسي, العصافرة

    Wealth Platinum logo image

    شارع سلمان الفارسي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبفيل بالقرب من بالم باركس

    Blocks logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين بجوار المهندسين والكو

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سموحة ( ش المشير محمد فوزى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الفريق محمد فوزى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقتك في ارقي مكان في زهراء المعادي وبافضل فيو

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقياس

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع مصطفي فهمي - جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 240 متر في جليم بشارع مصطفى فهمــي

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م سيدي بشر (شارع 17)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالنورث هاوس بدون دفعات سنوية وقسط عل 60 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع