شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2005

52,363 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا للبيع في b1 نموزج 400 دور تاني متكرر

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة شقه للبيع تمويل عقاري متفرع شهاب بالمهندسي

    جراند هاوس logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 285م شارع عمرلطفي امام محطة ترام سبورتنج

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125مكمباوند الثغربجوار مستشفي طلعت مصطفي

    B-connect Real Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر بجوار هايبر وان 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة140متر في المستثمر الصغير 6 اكتوبر سعر لقطة

    Core Real Estate Development logo image

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 271م بالعفش في شارع الجيش الرئيس

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٧١ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة فيو مفتوح للبيع ريسيل / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 193م كمبوند الصيادلة سموحة الجديدة

    Next Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٤١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196م واجهه بحري خلف كمبوند المعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 305م ستانلي ( ش عبدالحميد العبادي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع عبد الحميد العبادي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 276م زيزينيا - خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 150م جانبي شارع جيهان وشارع الجلاء

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع مدخل شركة النقل والهندسة - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م , فالوري النقل والهندسة , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 متر بجاردن كمبوند Okardia بالعبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار شارع نادى الصيد فى الدقى .

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م كامب شيزار ( بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+190م جاردن متشطبة استلام فوري / ريسيل, جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215م بولكلي - شارع ابو قير مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 120م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م في شارع الجلاء الرئيسي في ميدان مشعل

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تصلح سكني او اداري 165م سيدي بشر بحري -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تفرعات شارع المنيل الرئيسي

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع