شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1998

52,363 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه رائعه استلام فوري بالعبور ج

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    62A | recurring floor | Seaview

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه 134 متر باحلا كمبوند بالعبور الجديده بحري

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ثلاث غرف فاخر للبيع في كمبوند ون 7 الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٢٥٠ جنيه

    شقه 145 متر بالتقسيط بالعبور كمبوند جاردينيا لقطه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 141 متر بكمبوند Okardia بالعبور بالتقسيط لقطه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 125 متر بفيو مميز بالعبور الجديده ب 0% مقدم

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في مشروع صواري – سالوجا | الإسكندرية

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه جميله 207 متر بحري بافضل لوكيشن بالعبور

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م كفر عبده (متفرع من ش ابراهيم راجي)

    Next Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 161م داخل ابراج زيد ( بسعر مميز للغاية )

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جنينه طريق العبور فيو مفتوح 160متر

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م محطة السيوف خطوات من ڤيكتوريا كولدج

    Next Estate logo image

    فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك باقل سعر في ابراج العلمين

    Steps Property logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر فيو جاردن استلام فوري بالعبور هائله

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 129 متر بجاردن ارضي بالعبور لقطه بفيو تحفه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مساحه مميز بالعبور بافضل تسهيلات

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 155 م - الابراهيميه - متفرع من شارع احمد

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في زايد ريجينسي

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٣٢٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168متر 3غرف كمبوندELYSIUMبتسهيلات 10سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز داخل كمبوند لافينير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر بسعر هائل بالعبور كمبوند Citalia تحفه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 110 متر بالعبور كمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168 متر باقل مقدم بالعبور بافضل كمبوند مميز

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحه ( ش النصر )

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع