شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1875

52,202 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    265م شقة للبيع بالحي الخامس عمارات متشطبة تشطيب سو

    Find Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م سيدي جابر ( متفرع من ش المشير )

    Inspire Homes logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م 3 غرف استلام فورى خلف مول العرب قسط 8سنين

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 219م دابل فيو علي لاند اسكيب بحري بتقسط

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل / 3 غرف / أستلام فوري / فيو خاص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه واجهه بالكامل 3 غرف و 3 حمام

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 600 الف بقسط يبدأ من 24.000 الف

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور سادس استلام فوري في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اميز لوكيشن شقه ارضى بحديقه 180متر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 150 متر خطوات من شارع شريف و قصر النيل مسجله

    Oscar logo image

    وسط البلد - وسط القاهرة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شوارع المنطقه الثامنه شقه للبيع \\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع احمد السمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع و أستلام فوري في ماونتن فيو أقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع شارع توفيق دياب موقع مميز 240 متر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع محمد توفيق دياب, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م شقه للبيع بالحي الثاني متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق شقة ٣ غرف نوم للبيع بموقع مميز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    175م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الرابع ارضي بحديقة

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنادي الصيد و محي الدين 180 متر مسجله 3 غرف.

    Oscar logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (فالورى أنطونيادس) 205 م

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري للبيع في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالأندلس ٢ نصف تشطيب استلام فوري

    Find Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع