شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1879

52,202 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع مصطفي ابو هيف, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع داخل المشروع

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٩٤٦ جنيه

    شقة 164م 3غرف دور اول في سراي استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على الجرين سباين

    Remax Professional. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في كمبوند دار مصر الاندلس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م استلام فورى فيو حمام سباحه بالتجمع الخامس

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م كامب شيزار - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م - جناكليس - شارع ذو الفقار

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف كمبوند ايست تاور174م دور9 3غ داخلي

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المندره جمال عبد الناصر165م دور7فيومفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عباس العقاد الرئيسي – مدينة نصر

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 5 سنوات مقدم 10% فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكومباوند أبراج الصيادله 170م دور2 مفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 م ببرج وايت تاور بزهراء المعادي بجوار الن

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٢١٧٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B15 دور3 3غ جاردن متشطب 150م

    Dk REAL ESTATE logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة بانورامية على البحر في Ibiza bay

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عباس للعقاد الرئيسي

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٤١٬٣٤٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب كامل | 190م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كينج مريوط (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند طبيعة بمقدم و أقساط ع 10 سنوات

    Abrag 2 logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى النرجس الجديده

    إبداع logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 135م سوبر لوكس في بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 110 م ببرج وايت تاور بجوار نادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ش الحسن بالقرب من نادي الصيد- الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الحسن, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع