شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1877

52,202 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 100م للبيع ف الشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة سعر الطرح الاول

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة علي المفتاح للبيع بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية للبيع في كمبوند ذا أدرس – 138م – أكتوبر

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاندسكيب للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع و أستلام فوري في ماونتن فيو أقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    173م² مع حديقةكبيره موقع ممبيز في كمبوند تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169 م سموحة (كومباوند سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بجاردن 90م للبيع ريسيل - قطامية بلازا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب جديد بكمبوند دار مصر الحي ال16 -دور أول

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع 158م داخل كمبوند راقي في زايدديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع – The Courtyards, SODIC West

    Home Select for real estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في القاهرة الجديدة امام ال AUC مباشرة بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م جليم ( بجوار قصر المرغني )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٥٣٧ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م للبيع في موقع مميز – 3 غرف و2 غرفة

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في التجمع الخامس قلب القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م متشطبه للبيع فى كمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م سبورتنج (خطوات من نادي سبورتنج)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف فى زهراء المعادى بجوار النادى نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هايد بارك بحرى نصف تشطيب

    Century for Project Management logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م جليم , "متفرع من شارع ابو قير"

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م - الابراهيميـه

    Next Estate logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 3 غرف في فيلدج جاردن قطامية

    Good Vibe Homes logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع