شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1871

52,202 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١١٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 206م جوار النادي الاهلي بقسط 10س في الشيخ زايد

    متصدر

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في وان قطامية دور رابع بفيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بكريستال بلازا + جراج، استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة خاصة للبيع أمام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل 160م+جاردن75م استلام2026

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م بحرى فيو جاردن لقطة 3/4 تشطييب

    بيتي للمقاولات logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل تكملت اقساط في دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 195م متشطبة بالكامل تقسيط 0% حتى 12 سنة

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م 3غرف فيو جانبي علي الواجهه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع أمام قطامية هايتس

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري جوا كمبوند في التجمع بمقدم 10%

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي كورنيش المعادي

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر شقة واجهة فى الشروق 123م بالقرب من مدينتى

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري في بيت الوطن بمقدم 40%

    اشتري بيتك logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل تكملت اقساط في دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بسعر لقطه لسرعه البيع فى كمبوند دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع محمد فوزي معاذ - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (ش فوزى معاذ - عمارة براند) 200 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – المقطم

    Beltone logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م ميامي ( خطوات من ش جمال عبد الناصر

    Inspire Homes logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الهضبه العليا بحوار بنزينه موبيل

    Q VISION logo image

    شارع 33, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+ في تاج سيتي مرحلو اورجامي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع