شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1874

52,202 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م للبيع تكمله اقساط فى كمباوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 نوم و 3 حمام الرحاب موقع فريد

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو بأقل مقدم في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٥٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م سيدي جابر ( متفرع من ش المشير )

    Inspire Homes logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدًا للبيع في كمبوند ماونتن فيو 1.1

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 154م مع جاردن خاص 146م بقسط شهري 19 الف

    MADAEN GROUP logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر من الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 203 متر للبيع في ألير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ألير مدينة المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير دور ثاني استلام فوري

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 156م في ميفيدا بارسيل بأقل سعر فيو جاردن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في قلب مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مااارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 137 متر في وان قطاميه.

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م محرم بك (ش المشير أحمد بدوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع المشير احمد بدوي, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للاستلام بسعر مميز في ماونتن فيو

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 150م 3 غرف و 2 حمام فيو النافوره

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات برايم لوكيشن باقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على لاندسكيب للبيع في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 6أكتوبر بجوار ماونتن فيو وجامعة القاهرة

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 223 م سموحة (ش حسن علام)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع