شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1868

52,202 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه - 3 غرف - جاهزه للاستلام - ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م سان ستيفانو ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل مقدم بكمبوند تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات سنتين في المربع الذهبي شقق في شارع النوادي

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115متر جانبي بحدائق الاهرام الدور الثاني مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٨٥٩٬٢٠٠ جنيه

    تسهيلات على 10 سنوات مقدم 10%

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م في محمود عزمي - الزمالك

    Property insider logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٨٬٨٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 200م فيو لاند سكيب

    متصدر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشرق الأكاديمية – فرصة مميزة

    Al Fanar Development and project management logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن169م OPEN VIEW في S1

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سموحة ش العشرين بجوار جرين تاورز

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م اول نمره من الوجهه فى مشروع دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة باللوتس الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة في البنفسج عمارات – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بمدينه نصر

    sherwoods property logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جانبى فيو فيلا بالبوابة الرابعة دور ثانى مميز

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر جانبي خلفي بحدائق الاهرام الدور الثاني

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع كمبوند دار مصر القرنفل بالاسانسير

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168م 3غرف بمقدم1,5Mف تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحة (بجوار مستشفي المدينة للمرأة) 153

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م تفرعات شارع شهاب

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة (١٦٧م) متشطبه بالتكييفات في زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو بلازا تقسيط علي 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع