شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1866

52,202 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - موقع متميز - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع رشدي (ش سوريا) 200 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سموحه (جراند فيو) 186 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه استلام فوري بحري | قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن فيو مفتوح علي الشارع مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد عز العرب, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م نصف تشطيب فى بيت الوطن

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح استلام خلال سنة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحه ( ش توت عنخ امون)

    Inspire Homes logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كابيتال واي، العاصمة

    Bond & Key logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالفخامة والراحة في شقة 3 غرف جاهزة للسكن

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م للبيع مطلة على عبد الحميد بدوي

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 189م مباني حديثة تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في باديه جاهزه للإستلام.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م سموحة (كمباوند فيروزة سموحة)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدايق الاهرام 140 متر بسعر لقطهه

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو بلازا و خطوات من النادي تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٧٨٨ جنيه

    شقة 158م في تاج سيتي موقع مميز جدا club side

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 5 سنوات تقسيمة مميزة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 متر سوبر لوكس - بالتجمع

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اول سكن للبيع في كمبوند دار مصر الاندلس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات 3 سنوات مطلات مفتوحة علي البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن لقطه استلام فوري قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م في تاج سيتي كلوب سايد بالتقسيط حتي 2030

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م في ميدان الثورة – الدقي

    Property insider logo image

    ميدان الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج ايون متشطبه بالكامل

    The Avenue Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع