شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1864

52,202 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سموحة ( شارع النصر)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بكريستال بلازا + جراج، استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في ارقي منطقة -دجلة تاورز - بمقدم 5%فقط

    Elshams Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م برايم لوكيشن للبيع ريسيل / ذا سكوير التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع على المحور

    المحور الخدمي, المحور المركزي, الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السيوف المربع الذهبي

    Elite Groupe logo image

    السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٧٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بسعر لقطه لسرعه البيع فى كمبوند دجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع في سموحة شارع إسماعيل سري

    Elite Groupe logo image

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م بالتكيفات و المطبخ للبيع في ديار التعمير 2

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في قلب مدينة نصرر دجلة لاند مااارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بجاردن بكمبوند تاج سيت امام المطار

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في دجلة تاورز مدينة نصر وبالتقسيط

    Elshams Real Estate logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند ازاد في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة ألترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 305 م لوران ( ش ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة120م10%مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جليم (ش مصطفي ماهر) 140 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي ماهر, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 135م سوبر لوكس في بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 130م الهضبة الوسطى المقطم نصف تشطيب جاهزة

    sherwoods property logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب بالتكييفات شقة 204م في ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في سراي 147م اقل سعر للمتر فnew cai

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع استلام فوري في الرحاب مجموعه 26

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ابو حنيفة النعمان, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٥٬١٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك في دجلة تاورز - مدينة نصر

    Elshams Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب تكمله اقساط في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع