شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1841

52,202 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م+جاردن225م بالشيخ زايد امام بيفرلى هيلز 8س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شورع المنطقه السادسه شقه بسعر مخفض \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع امين الريحاني, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره تطل علي البحيرات للبيع كومبوند بارك فيو

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | موقع متميز | ماونتن فيو 1.1

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي الثاني مج2 - خطوات من المحور

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٧٠٦ جنيه

    شقة 145م كمبوند لوجار الشيخ زايد الجديدة

    متصدر

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171 م للبيع فى صواى تطل على النادى والبحيرة

    Elite Groupe logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه147م متشطبه استلام فورى أقل مقدم قرب مول مصر 7س

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند جراند سيتي بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الحي الثالث على محور الكفراوي مباشرة

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في "الياسمين جاردن رفاهية الكمبوند في قلب وسط

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أرضى 143م بحديقة مزروعةمدخل خاص أول سكن

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 142 متر - على البحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز 206م 3 غرف فقلب زايد القديمة قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 235 متر شارع العلمين - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع العلمين, الصحفيين, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري بكمبوند الياسمين بجوار الكورنيش ووس

    متصدر

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع