شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1839

52,202 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح علي ش ألبرت الاول

    Remax Professional. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥١٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع تحيا مصر في المنصورة بالتقسيط

    طلخا, الدقهلية

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275م - جليــم - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند المستشارين قرب التسعين الرئيسي

    Al Maz Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م3غرف فيو حمام السباحه في كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمدينتى 135م + حديقه للبيع تقسيط حجز قديم

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 226 م سموحة ( كوبرى 14 مايو )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - نيو جيزة، كارنيل بارك 223 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس كومباوند the address east

    Envigo Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اكبر مساحه اقل سعر فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٦٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م في النرجس عمارات قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في الأندلس 1

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمدينتى 211م علي حديقه كبيرة في البي 3

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٥٬٨٢٩ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى أرضي بجاردن في 6 أكتوبر بتسهيلات

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى زايد ديونز ١٦٧ متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م فلمنج (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 240م بإطلالة مباشرة على نادي الصيد

    Good Deals logo image

    شارع بابل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بولكلي - شارع لافيزون

    New Home for Realestate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة145م ف قلب التجمع 5بجوار AUC

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في النرجس 5 فيلات في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه149م 3غرف استلام فوري بالجراج في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٠٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه فيو خارجي وبحري في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ريجنسي لقطة 200 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع