شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1844

52,202 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جليم - شارع أبوقير مباشرة

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا برايم لوكيشن ع ش المريوطيه

    Al Beltagy Real Estate logo image

    المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3نوم كمبوند سيزينيا الجامعه الامريكية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الامن العام في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالمطبخ 125م في كمبوند ايزي لايف

    Al Maz Real Estate logo image

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري في بيت الوطن الحي الرابع 180متر امامي 3 مليون

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالمطبخ والتكييفات بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م بالجراج فى كمبوند وان قطاميه على حديقه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 260م شارع الحجاز - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ستون ريزيدنس

    Capital Lords Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٢٥٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع 165م في كمبوند الأشرفية في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م جليم ش ابو قير مباشر - عمارة براند

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الأول المجاورة العاشرة فيلات

    Chances Real Estate logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه شارع الطيران الرئيسي بجوار كنتاكي بالفرش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 106متر سي فيو - شاطي خاص -استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م في الأندلس 2 قرب الجامعة الامريكية

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل كورنر ودبل فيو على مساحات خضراء تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠١٧٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا سيتي زون 4 علي طريق السويس

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في شارع الحجاز

    Property insider logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - زيزينيا - خطوات من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع المستشفي الايطالي, أمبروزو, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مفروشة للبيع في الرحاب مجموعه 112

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع