شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1829

52,202 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م رشدي (خطوات من ش سوريا - برج براند

    RE/MAX Avalon logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع بالحي الثالث|٦ أكتوبر|جاهزة للسكن

    Remax Style logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م بجاردن متشطبة استلام فوري-باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م ميامي (متفرع من الكورنيش)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م فى لاندمارك على حمام السباحه2,450,000 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة 154متر للبيع في بيت الوطن فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أول 200م بالجولدن سكوير – أمام نادي بلاتينيوم

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في موقع متميز بشارع النصر-المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في فاي موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ممتازه فى دجله تاورز 3 غرف بالجراج وجهه مميزه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل اقل من ماركت فوري فيو مفتوح vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في مشروع قدام نادي وادي دجله م

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دريم لاند – إطلالة حمام سباحة

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه في ارقي واحدث مراحل مدينتي -b15

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م +جاردن متشطبه استلام فورى قرب مول مصر 8س

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٠٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع علي كورنيش المعادي بالتقسيط

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٩٠٥٬٩٢٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم مطلة على المسبح | ريد هيلز

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع 150م بكمبوند جنة مصر – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس كمبوند جنةمصر استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع لقطة للبيع بالحى الثامن ب 6 أكتوبر

    Housing Realestate logo image

    الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م بجاردن متشطبة استلام فوري-باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالأندلس 1 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي بلازا تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع