شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1832

52,202 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة للبيع داخل Palm Hills Alexandria

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 209 م سموحه (ش توت عنخ أمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    قيمة متزايدة بمرور الوقت 148 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالياسمين متشطبة تشطيب هاي لوكس اول

    Find Real Estate logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م مميزه تقسيمة مربعه فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م شقة للبيع ببزمنت متشطبة الترا سوبر لوكس بحديق

    Find Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوندفاليدج ويست درة استلام فورى متشطبة

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - الأبراهيميه

    Next Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٥م للبيع استلام سنة بتسهيلات بالتجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي في مشروع حصري 160 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي لاند سكيب تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات فى السداد على 4 سنوات فيو مفتوح على الشارع

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م (صوارى)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية تحميل قديم بسعر م

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على سنتين فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ارقي كمبوند فيو مفتوح قلب سموحة

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كارنيل بارك – نيو جيزة

    Houses and More For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة مطبخ تكيفات ريسيل اقل سعر فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس فيلات متشطبة هاي لوكس خلال

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م شقة للبيع في الحي التكميلي ببيت الوطن بتسهيلا

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بالأندلس 1 – تاني نمرة من ماونتن ڤيو

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري موقع مميز vye سوديك ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 310 م سموحة (ش فوزي معاذ مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع