شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1826

52,202 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوند جنة 2 | على بُعد 3د من هايبر وان

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك ف تاج سيتي استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالأندلس 2 التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ريسيل 146م أستلام فورى وجهة بحرى فى Taj City

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالقرنفل فيلات التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن 146م في كمبوند Taj City لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من بنك الاسكان و التعمير بجوار هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ميدان الحجاز – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل للبيع داخل زد ويست

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست شقة 3 غرف للبيع استلام فورى

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لليبع 154 م سموحة (جراند فيل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة نصر، بالعفش و الاجهزة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينة نصر 160م بعمارات العبور صلاح سا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة للبيع فوري ف Taj city

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية مميزة على شارع عبدالعزيز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن في كمبوند تاج سيتي باقل سعر بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شارع الحجاز– مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه 200م -2010 بالمربع الذهبى مدينه نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية واحجز شقتك بفيو عالنيل بالتقسيط

    طلخا, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٨٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ريسيل 146م أستلام فورى وجهة بحرى فى Taj City

    New Home for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٧٠٨٬٣٦١ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاصة باقل مقدم,بالتقسيط في التجمع

    Held Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة هاي سوبر لوكس بمساحة 220 متر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشيخ محمد النادي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175م -2022 مسجله بمكرم عبيد شقه للبيع با

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدًا – فرصة نادرة بالحي السابع مدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع موسي ابن نصير, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٤٠ جنيه/متر مربع