شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1828

52,202 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند دار مصر القرنقل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بالحي التالت غرب ارضي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٠٦٠ جنيه

    دوبلكس بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م شقة للبيع بالبنفسج فيلات استلام فوري نصف تشطي

    Find Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م سبورتنج (ش الاقصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م كامب شيزار خطوات من كوبري الجامعة

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م الترا سوبر لوكس -6مليون - فوري

    Smartex logo image

    شارع 11, المجاورة الاولي, الحي الاول غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    210م شقة للبيع بالبنفسج فيلات نصف تشطيب فوري

    Find Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة في زايد بسعر 27 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي لاند سكيب للبيع ريسيل- ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة للبيع فى مشروع تحيا مصر بالتقسيط

    طلخا, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | الشولان | حمام سباحة خاص

    Good Vibe Homes logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح عزل تام حراري مائي

    Remax Professional. logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 148م 3 غرف+ جاردن فيو مفتوح قسط ع 10سنه

    متصدر

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة في زايد بسعر 27 الف للمتر

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ببيع شقتي 160م كاملة التشطيب والمرافق استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133م تشطيب بحري صريح تشطيب فندقي في تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب بسوديك إيستاون التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شق

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لليبع 120 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من التابع لمشروع تحيا مصر تقسيط 5سنين

    طلخا, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة مع حديقة خاصة في هايد بارك

    TiL Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع