شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1569

51,994 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م شقة للبيع باللوتس الشمالية متشطبة هاي سوبر لو

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في هاب تاون فيو لاجون مستقبل سيتي

    Abrag 2 logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرحاب 119م للبيع بالفرش فيو جاردن 3غرف3حمام

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة برايم لوكشن ف zed التجمع

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة بجاردن اقل سعر ف اكتوبر قسط 12 سنة

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨١٬٠٠٠ جنيه

    معانا هتسكن في موقع استراتيجي في قلب New Zayed

    MADAEN GROUP logo image

    ريدج نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م - المنـدره - شـارع شيراتون

    Next Estate logo image

    شارع مسجد المندره, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة جاهزة للمعاينة بالتقسيط بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في موقع راقي واستثمار مضمون في نيو زايد

    MADAEN GROUP logo image

    ريدج نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | موقع مميز | باتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب كامل | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب New Zayed احجز شقتك 210م بتقسيط ع 9سنوات

    MADAEN GROUP logo image

    ريدج نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف نهائي | الباتيو أورو

    Good Vibe Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 216م للبيع بكمبوند أكاسيا التجمع الخامس

    D COMUNITA RE logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في هايد بارك استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الشطر السادس - زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء – شقتك في الشطر السادس بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م دور ثالث امام نادي النادي

    MADAEN GROUP logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب حديث للبيع في المعراج السفلي- بالزهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بعمارات 3/4 الحي التالت متشطبة سوبر

    Find Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع