شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1570

51,994 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات علي 3 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سيتي 165م 3غرف و 3حمام

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز فى دجله لاندمارك بالجراج استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه 3غرف بقلب الR7 العاصمه وبقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك السوبر لوكس في الحي الإيطالي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • شقة 141م في دي جويا 4 بمقدم 325 ألف

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمدينتي للبيع 116م فيو مجري السيل بb12

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في بريفادو مدينتي فيو مش مجروح تماما

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام فورى فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر الثالث عشر – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في الحى التالت أكتوبر بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    شارع 31, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر للقطه وقابل للتفاوض بروميناد وادي دجلة التجمع

    Rakar Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا بـ بريفادو مدينتي 188م على PooL

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في الشطر العاشر - زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في الشطر العاشر بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع الخمسين - زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك للبيع على شارع الخمسين – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي رئيسي مسلسل 3 حدائق اكتوبر شقة 155 م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع – اللوتس الشمالية، التجمع الخامس ا

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجاردن في سراي استلام فوري متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في المنصورة - مدينة مبارك

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 150 في مرحلة اللاجون اقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائيه للبيع بمدينتي شقه 211م وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦١٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م جانبية اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع