شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1535

51,994 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي مجري السيل مباشر بb12 بمدينتي متوفر شقه 140م

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة في كمبوند صن كابيتال استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاثة غرف و صالة 105 متر sea view فىStoria

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٦١٬٧٥٠ جنيه

    شقه بسعر تنافسي فيو مميز في اوويست مرحله كور

    Abrag 2 logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر مرخصة تشطيب كامل موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 40% شقة 162م double viewف التجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح في لافيستا باقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B3 – نموذج 400 -211 متر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند دار مصر_ 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٩٩٥ جنيه

    المقصد شقه للبيع استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٢٧١ جنيه

    المقصد 3 غرف استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه دبل فيو كمبوند فليدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للتميز والسكن الراقي في قلب صواري

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد امام هايبر 1 من نباج

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م بجاردن فى النرجس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 3 حمام برايم لوكيشن دوبل فيو

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطب في كمبوند فاي من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب مودرن فيو مفتوح حدائق المهندسين

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف 178 متر استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردين في كمبوند زايد ديونز

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي (zone T) 3 غرف استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 149م بكمبوند فليدج ويست الشيخ زايد .

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع