شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1536

51,994 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري احسن فيو واقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 155م بجاردن ب 100الف واقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٤٥٬٢٢٥ جنيه

    استلم شقتك دلوقتي في صواري

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب التجمع الخامس باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنظام أقساط ممتد - كمبوند ستون بارك

    Better Estate Investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاعادة البيع 238م سموحة ( Muruj )

    Inspire Homes logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سموحة (ش الريادة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط مقدم10% استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في فورتين أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بروميناد وادي دجلة – التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أنيقة فيالبنفسج 6 – التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحاردن للبيع بكمباوند جرين 5 محور البوليفارد

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري بالفرش عالمفتاح لقطه

    Rakar Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بسعر مميز مساحه211متر فىb1فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٩٨٢ جنيه

    ريسيل|شقه132م المقصد فيو برج ايقوني بحري متشطبه3br

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + جاردن للبيع واقساط لأطول فترة سداد

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر مرخصة فيو مفتوح مباني حديثة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة في بالم هيلز – تقسيط حتى 12 سنة

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ع شارع ال 90 وبتقسيط علي اطول فتره

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م نصف تشطيب فى النرجس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع