شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1525

51,994 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧١٬٧٤٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بأقل سعر في قلب التجمع استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه بسعر مش هيتكرر لفتره محدوده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امتداد غرب الجولف 222م

    The Key Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م لوران - متفرع من شعراوي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فندقي للبيع بموقع متميز فى الرحاب

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجوار اركان الشيخ زايد بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل مع المراسم بمقدم 2 مليون

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في هايد بارك بتقسيط 10 سنين لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه متشطبه بالكامل موقع مميز باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو رائع مساحة كبيره استلام فوري ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك 3غرف متشطبة بالتقسيط بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بسعر الطرح الاول وتقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميزمتشطبه بالكامل بمقدم وقسط في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة باقساط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – متفرع من الاقبال – خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع أبو عجيلة, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي بمقدم 10% بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة ف بالم هيلز متشطبة باقل مقدم - فيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في كمبوند صن سيتي بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بحديقه موقع مميز في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في جليم - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م جليم (ش احمد فتحي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٢٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بالتقسيط في كمبوند وصال الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م فيو لاند سكيب بالتكيفات في كمبوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع