شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1521

51,994 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو في شيراتون المطار-جاهز للمعاينه-بخصم

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السكن الراقي و المساحات الكبيره المميزه ٣٤٥ متر

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣٠٠ متر في الدقي. موقع مميز

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع شارل ديجول, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع ب مدينه نصر 220متر 3غرف و 3 حمام

    Digital State logo image

    شارع محمود غنيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر 160 متر 3غرف مالك أول

    Digital State logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10سنوات تشطيب كامل استلام فوري

    Square real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل مقدم موجود في اكستنشن الكلوب برايم فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تشطيب الترا سوبر لوكس باقل سعر في الكومباوند

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في احمد فخري مصر الجديدة 280متر

    Digital State logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف في شيراتون بالتقسيط (بخصم كبير)

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٣٥ متر متكامله تصلح للسكن الفوري و للاستثمار

    Digital State logo image

    شارع القس سرجيوس, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بخصم كبير في شيراتون في شارع الصاعقه

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اندر ماركت برايس لوكيشن مميز دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    اطلاق مشروع جديد فى بالم هيلز بالتقسيط حتى 12 سنة

    Platinum Properties logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 157م بحديقة للبيع في الرحاب - سعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحة - كومباوند ڤرندا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣٢٥ متر مسجله شهر عقاري تطل على حديقه بأرض الج

    Digital State logo image

    شارع ابو جعفر النحاس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره فيو مميز-بالقرب من سيتي سنتر-بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه دابل فيو-شارع الصاعقه في قلب شيراتون بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه٢٨٠ متر بإطلالة مفتوحه علي حديقه المريلاند

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر – حي السفارات

    Digital State logo image

    شارع عمر بن الخطاب, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل - لقطهه اقل مقدم و متبقي في زد برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر شقة في النرجس فيلات بالتجمع الخامس

    KMG Real Estate logo image

    شارع عمر مكرم, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع