شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1515

51,994 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرفة و 2 حمام 170 متر - العبور الجديده

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في السوق تاون هاوس في كمبوند ريوس

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب بمقدم 2.5% على8سنين بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م محرم بك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه اقل سعر واكبر مساحه شقه في اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile view Spacious Apt. in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم للبيع تشطيب كامل فى بيفرلى هليز سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في نيو جيزه امبير فيل

    Vira Real Estate logo image

    أمبرفيل, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٨٬٢٧٥ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة للبيع في شاليا – تاج سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى موقع مميز ف بالم باركس

    The Way logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢١١٬٨١٦ جنيه

    ريسيل| شقه باقل سعر في اليفا 115م 3br فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م بفيو مميز علي لاجون و بأقل مقدم 10%

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٨٦٬٨٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة و 3 حمام 176 متر - العبور الحديده

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو جانبي نادي دور مميز

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة بجاردن استلام فوري في بادية

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٦٠٠ جنيه

    ثلاث غرفة 162 متر + 91 متر حديق خاصة - العبور

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٨٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة 156 متر + 69 متر حديقة خاصة -العبور

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع La Rose Compound التجمع الخامس بجوارAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 307 م , رشدي ( ترام مباشر ) ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع احمد شوقي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو مميز استلام 2027، بدون تشطيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع مصطفي كامل - مساكن الظباط

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع | سوديك فيليت – V Residence

    Laucienda For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٦٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند فيلدج ويست درة

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 161م زد ويست الشيخ زايد استلام فورى

    Abrag 2 logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠١٬٤٠٠ جنيه

    ثلاث غرف وصالة و 2 حمام 158 متر - 45 متر حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع