شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1493

51,994 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه فيو حمام السباحه باقل سعر في الماركت

    The Way logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بجوار ميفيدا مباشرة وبتقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري, سيفورا هايتس, التجمع الخامس

    Wdeals for real estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 180م لقطه في زيزينيا المستقبل قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ايجار متشطبه في ذا ادريس ايست

    The Avenue Properties logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 147م متشطبه بفرش فيوجاردن لفترةمحدوده

    Bright logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه على شارع عمومى دور 2 فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقكك في حدايق اكتوبر استلام فوري

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لشقة في موقع متميز مفتوح على لاند سكيب

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف باقل سعر وبمقدم3% فى غرب الجولف بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - كليوباترا - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب حدايق اكتوبر

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن وراقية 251م حمام سباحة مشترك للبيع معادي

    City One logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر الطرح وبخصم 300 الف نيو زايد جريان

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي محور الدبلوماسين بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر في ماونتين فيو اي سيتي- جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك استلام فورى متشطبه بالكامل باميز فيو .

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لللبيع كمبوند سرايات القطاميه س لوكس سعرمغرى

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة ١٨٥ متر بـ ٣ غرف ماستر في شارع شهاب

    Good Deals logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه شقه 120م داخل كمبوند جاردينيا سيتي

    Next Level Properties logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقكك استلام فوري في قلب حدايق اكتوبر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لللبيع كمبوند سرايات القطاميه س لوكس سعرمغرى

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه حجز قديم 209م باول مدينه ذكيه طلعت مصطفي نور

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنصوره - ساميه الجمل ( رئيسي واجهه )

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    تقسيم سامية الجمل, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع اتجاه بحرى – مدينتي B3 أول سكن

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٦ جنيه/متر مربع